13 найкращих програм для управління грошима для збільшення вашої вартості

Blog,28.07.2021

анонімний

Додайте свої рахунки до програми, і Prism автоматично відстежує ваші рахунки та надсилає нагадування про термін виконання, які допоможуть вам запобігти запізненню платежів. Ви повинні використовувати саму програму для оплати рахунків, плануючи сплату платежів того самого дня або за кілька днів до цього. Призма позбавляє від необхідності входити в кілька рахунків, оплачуючи рахунки. Як і багато додатків для особистих фінансів, Mint може зайняти час для оновлення вашого балансу та транзакцій, і на це вплинуть зміни, внесені вашим банком у спосіб взаємодії з ним сторонніх програм. НЕПУБЛІЧНИЙ додаток Capital iOS є одним із найкращих додатків для особистих фінансів для iPad чи iPhone, які ми спробували, що дозволяє вам управляти та контролювати свої фінанси, де б ви не знаходились.

Особисті позики

Але сотні тисяч користувачів клянуться цим додатком, багато хто стверджує, що економія від використання YNAB значно перевищує ціну. Редактори CNET самостійно вибирають кожен продукт і послугу, які ми охоплюємо. Хоча ми не можемо переглянути кожну доступну фінансову компанію чи пропозицію, ми докладаємо зусиль, щоб зробити всебічне, суворе порівняння, щоб виділити найкращі з них. Коли ви подаєте заявку на товари чи послуги за нашими посиланнями, ми можемо заробити комісію.

  • Ви можете побачити, чи підтримує програма, яка вас цікавить, ці функції, перевіривши таблицю порівняння вище.
  • Що стосується бюджетування, кожна людина має свої власні уподобання, включаючи готовність інвестувати прибуток у програму бюджетування на основі передплати.
  • Дає вам уявлення про всі ваші рахунки та операції та дійсно допомагає усунути наявний борг та збільшити заощадження.

До того ж, хоча ці компанії зрозуміло хочуть отримати прибуток, ви також можете бути обізнаними щодо інструментів, якими ви користуєтесь. Більшість з них доступні за них і за них варто платити, але приємно спочатку користуватися безкоштовно. Наші експерти допомагають вам освоїти свої гроші вже більше чотирьох десятиліть. Ми постійно докладаємо зусиль, щоб надати споживачам експертні поради та інструменти, необхідні для досягнення успіху протягом усієї фінансової подорожі знайти ідентифікаційний код онлайн.

Найкраще безкоштовне програмне забезпечення для ландшафтного дизайну для Mac

Можливо, вам не вдасться скласти бюджет і заощадити цілі, але це хороший спосіб відстежувати витрати на картці. Наш найкращий вибір для найкращого бюджетного додатка 2021 року – Монетний двір, який також називають Intuit Mint. Популярний безкоштовний додаток для бюджетування, доступний з 2006 року, важко обіграти, враховуючи кількість функцій, які користувачі можуть отримати без оплати. Ці функції включають безкоштовний моніторинг кредитних оцінок, попередження про витрати, інструмент відстеження цілей бюджету та сповіщення про майбутні рахунки.

Види страхування

Коли ви шукаєте способи «кишенькових» грошей, саме для цього призначений PocketGuard. Він формує бюджет на основі ваших звичок витрат і повідомляє, коли ви заощадили – або поклали в кишеню – залишки грошей. Подивіться, куди йдуть всі ваші гроші, легко додаючи готівку, банківські картки, інвестиції та рахунки. Щоразу, коли ви входите в систему, Уоллі повідомляє вам, скільки у вас грошей, і що залишилось у бюджеті до кінця місяця. Маючи цю інформацію та можливість управляти своїми фінансами без паперу майже в будь-якій валюті світу, не дивно, що Уоллі надає перевагу тисячоліттям.

Поради щодо торгівлі: Дані опціонів Citigroup показують значні зміни в розмірі відсотків

Місто Лос-Анджелес подало позов проти Intuit у 2019 році, стверджуючи, що йому було складно отримати безкоштовну податкову декларацію, щоб отримати доступ до людей, які мають кваліфікацію. Але якщо це, безумовно, нервує, ви можете замість цього взяти участь серед інших наших улюблених програм для бюджетування.

Вам потрібен бюджет Ynab

Програма Goodbudget також чудово підходить для управління спільним домашнім бюджетом, оскільки ви можете синхронізувати бюджет з кількома особами. Багато або кожен із продуктів, представлених тут, від наших партнерів, які компенсують нам. Це може вплинути на те, які продукти ми розкриваємо, а також де і як продукт відображається на повній сторінці. Компанія захищає вашу інформацію, використовуючи шифрування на рівні банку для кількох даних, вказівки щодо захисту паролів, сторонні аудити тощо. Якщо у вас є якісь запитання, досвід чи пропозиції щодо програмного забезпечення для фінансів, представленого тут, повідомте нам про це в коментарях нижче.

Які найкращі програми для бюджетування?

Коли ви здійснюєте покупки з певними брендами, партнери бренду автоматично інвестують у ваш рахунок Acorns. Монетний двір – це, мабуть, найвідоміший додаток для особистих фінансів на ринку. Їх дебетова картка дозволяє витрачати гроші, як зазвичай, але керувати всіма цими операціями на вашому рахунку Acorns. За допомогою цього додатка

Інструменти кредитної картки

Ви бачитимете номер на своїй інформаційній панелі кожного разу, коли ви входите в систему, а також ваш рахунок оновлюється кожні 90 днів. Хоча сьогодні існує багато веб-сайтів, що пропонують безкоштовні кредитні оцінки, Mint дозволяє легко зберігати всі свої фінансові дані в одному місці та уникати необхідності потрапляти на кілька веб-сайтів. Це також допомагає відстежувати ваші інвестиції, такі як 401, ІРА та брокерські рахунки. Якщо вам потрібно надати доступ іншому користувачеві – наприклад, подружжю чи іншому значущому – MoneyPatrol дозволяє вам це зробити. Цей користувач не зможе побачити специфіку, додати або видалити облікові записи, і ви можете будь-коли скасувати його доступ. Особистий капітал можна використовувати безкоштовно, але він бере плату за додаткові послуги з управління багатством для людей з інвестиційним портфелем на суму понад 1 мільйон доларів.

Див. Фінанси 2

Коли ви надаєте банківські дані, використовуючи авторитетну програму для особистих фінансів, як-от програми з цього списку, ви надаєте програмі доступ лише для читання. Завдяки такому доступу ви даєте їм дозвіл бачити вашу активність, однак не вносити жодних змін. Банківський рахунок, застрахований FDIC, який дозволяє створювати регулярні депозити з метою заощадження для короткострокових фінансових цілей.

Найкраще програмне забезпечення для особистих фінансів 2021 року

Потім ви можете використовувати ці дані, щоб визначити, які області потрібно скоротити, і де ви витрачаєте, мабуть, найбільше грошей. Це звучить як досить хороший сервіс в цілому, однак, після їх початкової пробної суми в 34 дні, вам потрібно буде платити щомісячну передплату в розмірі 6,99 доларів США, яка щорічно виставляється на рівні 83,99 доларів США. Далі ви зв’яжете свої рахунки, і YNAB імпортує всі ваші транзакції, даючи вам можливість призначити всім їм певну категорію. Перше, про що YNAB попросить вас, це розробити бюджетну мету, наприклад, відпочинок чи великі витрати.

Але є й більше – Money Dashboard буде відстежувати ваші витрати, проголошуючи запропонувати вам загальну секторну діаграму, що відображає ваші витрати на позики, витратні матеріали, транспорт тощо. Для інвестицій він також пропонує можливість відстежувати їх, будь то у ваших заощадженнях, інвестиційному портфелі або пенсійному плані на 401 тис. Це означає, що ви чітко уявляєте, скільки коштують ваші заощадження та інвестиції, хоча справедливо сказати, що ви не повинні панікувати з приводу короткочасних коливань на валютних ринках. Ось тоді найкращі доступні платформи програм для особистого фінансування.

За лічені хвилини ви можете налаштувати всі потрібні облікові записи та розпочати моніторинг своїх надходжень та витрат. HomeBank подасть апеляцію, якщо ви працюєте на декількох платформах або уникаєте Windows за замовчуванням.

Найкращі програми для бюджетування, які ви можете придбати сьогодні

Іноді програми просто недостатньо, якщо ви дійсно хочете збільшити свої гроші. Ви можете знайти інші заходи, які вживає Personal Capital для шифрування та захисту даних вашого комп’ютера, про що ви можете прочитати більше тут. Як і будь-який основний позикодавець, Особистий капітал зареєстрований у Комісії з цінних паперів та бірж (SEC) і повинен дотримуватися абсолютно тих самих стандартів та процедур безпеки. Існує також всеохоплюючий калькулятор витрат на пенсію, який дає вам корисну інформацію про вашу середню чисту вартість за віком.

Moneydance має кожну з основних функцій Quicken, включаючи Інтернет-банкінг та оплату рахунків, вкладення рахунків, і, можливо, має кращі інструменти відстеження інвестицій та бюджетування, ніж Quicken. Wally допомагає зрозуміти, скільки у вас залишилось у бюджеті на будь-який момент місяця. Він має елегантний користувальницький інтерфейс, який включає кілька варіантів графіків, включаючи графіки для відстеження ваших фінансових цілей та економії. Загалом, це як інші програми, про які ми тут говорили, але це ще один варіант, який варто перевірити. додаток для особистих фінансів, оскільки вам потрібно заощадити додаткові гроші, тоді Empower варто розглянути.

Якщо ви електронний кочовик, який проводить час за межами своєї країни, Уоллі може вам дуже допомогти. Створений Intuit, Mint включає ряд функцій, які значно полегшують розуміння вашого фінансового життя. Далі ви можете перевірити докладні звіти, щоб спостерігати, як ваші витрати проходять протягом усього місяця, та звертати увагу на будь-які потенційні проблеми. Баланс вашого рахунку також може бути внесений у розпорядник боргів, щоб дати вам точне уявлення про скрутне становище. Звідти Spendee покаже цю інформацію в надзвичайно приємному інтерфейсі, що робить ваші витратні дії зрозумілими для перегляду.

Як я виплатив 50 000 доларів особистого боргу за п’ять років

Пов’яжіть свої банківські рахунки та картки з PocketGuard через безпечне, зашифроване з’єднання, і програма веде вкладки на залишках вашого рахунку. PocketGuard – це ще один універсальний інструмент управління бюджетом та банківськими рахунками. Незважаючи на те, що йому бракує декількох приємних функцій Монетного двору, він пропонує більшість необхідних предметів. Отримайте свої фінанси на правильному шляху за допомогою цих 14 додатків, які важко підійдуть особисто вам. Кожен додаток пропонує різні інструменти, які допоможуть у вирішенні завдань – від щоденних витрат до довгострокових інвестицій.

Load More

Most Recent